Hakkımızda

Arsis Grup

Arsis Group uzun yıllar turizm sektöründe tecrube kazanmış Türkiye'nin Ege ve Akdeniz sahillerine hakim genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Arsis Group kuruluşundan bugüne kadar daima dünya turizm piyasasını takip edip yenilikçi bir tutum sergileyerek hareket etmektedir. Arsis Group tecrubeli yapısı ile misafirlerimizin beklentilerini ve isteklerini doğru analiz edip bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında aranan güvenilir bir firma olmuştur.Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde tatil ve seyahat imkanları doğrultusunda geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.Arsis Group birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları misafirlerimizle buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil ve seyahat fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatil ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir. Arsis Group olarak Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite - fiyat dengesinde onlarca fırsat sunmakta olup, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: TrabzonAntalyaFethiyeMarmarisAlanyaKalkanKuşadasıSapancaHatay’da’da ofis ve temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmekte olup sosyal aktivitelerinde de her an destek vermekteyiz. 

Dream Of Holiday

Ege ve Akdeniz Sahilleri başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her büyük şehrinde ve keşfedilmemiş tatil beldelerinde her bütçeye uygun tatil evleri, özel villa, apart, dağ evi ve yazlık evlerinde kusursuz bir tatil yaşamanıza aracılık etmek üzere 2009 yılında kurulan Dream Of Holiday, villa tatilinde bugün Türkiye’nin en güvenilir firmalarından olmayı başarmıştır. Dream Of Holiday olarak muhafazakar villa, balayı villası, apart daire, denize sıfır yazlık ve günlük kiralık dairelerimizle 7/24 sizlere en kaliteli konaklama hizmetini en uygun fiyata sunmaktayız.

Arsis Vip Transfer

Öncelikli olarak konaklama için Dream Of Holiday firmasını tercih eden misafirlerimizin turizm taşımacılığı, yat kiralamaaraç kiralama ve  günlük gezi turları gibi faaliyetleri için kurulmuş olan Arsis Vip Transfer firması Bursa Merkezli olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Yoğun talep üzerine Marmaris, Fethiye, İstanbulAnkaraİzmir, Hatay, Antalya ofislerimiz,  ultra lüks donatılmış her çeşit konfora sahip VIP araç portföyü ve uzman ekibi ile çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal şirketler, gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel VIP transfer ve yat kiralama hizmeti vermektedir.

Yat Kiralama

Araç Kiralama

Havalimanı Transfer

Şehiriçi Günlük Tur

Arsis Gayrimenkul

Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü ve Emlak Piyasası her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Gayrimenkul geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatil, seyahat ve Emlak sektörünün vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, İran ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ve Emlak Ofisleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri ile tüm Türkiye'de emlak danışmanlığıarazi alımarazi satım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Arazi Alım - Satım

Emlak Kiralama - Satışı

Kırcaali Mah. Kayalı Sokak.Onurtaş İş Mrk.

Kat:2  D:19 Osmangazi/BURSA /TURKIYE


Arsiat Turizm Tic. A.Ş.