Dream Of Holiday

Yazlık Villa Kiralama

Dreamofholiday.com, Arsiat Turizm A.Ş. bünyesinde bulunan Türkiye'nin güvenilir villa kiralama sitelerinden bir tanesidir. Bünyesinde bir çok firmayı barındıran Arsiat A.Ş, villa kiralama dışında, Şöförlü Araç Kiralama, Vip Transfer, Yat Kiralama, Lüks Araç Kiralama, Havalimanı Transferleri ve Gayrimenkul alanlarında da faaliyet göstermektedir. Başta Ege ve Akdeniz Sahilleri başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrinde ve keşfedilmemiş tatil beldelerinde her bütçeye uygun tatil evleri, tatil villa, yazlık daire, muhafazakar villa, dağ evi ve tatil otellerinde kusursuz bir tatil yaşamanıza aracılık etmek üzere 2009 yılında kurulan Dream Of Holiday, villa tatilinde bugün Türkiye’nin en güvenilir firmalarından olmayı başarmıştır. Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça ilan yayını yapan Dreamofholiday.com, tesis sahiplerine komisyon ödemeden rezervasyonlarını artırma fırsatı sunduğu gibi tatilcilerin ise kusursuz bir konaklama yaşamasına olanak sağlamaktadır. Dreamofholiday.com olarak tüm Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta muhafazakar villa, balayı villası, yazlık villa, tatil evleri, apart daire, denize sıfır yazlık, oteller ve günlük kiralık dairelerimizle 7/24 sizlere en kaliteli konaklama hizmetini en uygun fiyata sunmaktayız. 


Vizyonumuz

 

Tatilcilerin ve Tesis sahiplerinin kolayca ulaştığı, gücünün yettiği, güvenli konaklama anlayışı yaratmak. Turizm sektöründe öncü, belirleyici ve lider firma olmak.
 
 

Misyonumuz

  

Teknolojik alt yapısı, tecrübeli eğitimli personel kadrosu, müşteri sadakat programı, konforlu ve güvenli tatil evleri, oteller, yazlık daireler ve tatil villalarımız ile en iyi hizmet standardını oluşturmak.

Arsiat Turizm Tic. A.Ş.