Bölge Ara

Arsis Turizm sektöre hakim bir ekip tarafından kurulmuştur. Arsis Turizm, o günlerden bugüne dek; daima inovasyon çerçevesinde hareket ederek, yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmüştür. Her yıl yapılan değerlendirmelerle, ihtiyaç ve beklentileri doğru algılayıp bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında major sınıfında bir firma olmuştur.Arsis Turizm öncelikli olarak Vip havaalanı transferi,Yat ve Gulet kiralama ve özellikle araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Arsis Turizm kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde konaklama imkanlarıyla geniş bir kitleye hitap etmek, birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları konuklarımızla buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Turizm geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatilin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Turizm bu alanda temsil görevini üstlenmiştir.Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite/fiyat dengesinde onlarca fırsat sunan Arsis Turizm, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Turizm ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Turizm genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Fethiye, Bodrum, Alanya, İstanbul, Kuşadası, Marmaris, Trabzon, Antalya ve Kalkan’da temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm bu bölgeler arasından seçtiğiniz tatil rotasında Arsis Vip Transfer ve Rent a Car;tatil evleriapartlaryazlık dairevilla ve lüks rezidans’larda kısa dönem konaklama ( günlük kiralıkhaftalık kiralık ) hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmektedir. Ayrıca, misafirlerimizin transfer ve sosyal aktivitelerinde her an destek vermekteyiz. 

Faaliyet alanlarımızın içerisinde;

Günlük Daire Kiralama; Türkiye'nin en popüler sahil şeritlerinin dışında Bursa,İstanbul ve Ankara gibi metropollerde de Günlük Kiralık Daire,Villa ve Tatil evlerinde konaklama hizmeti sunmaktayız.Kısa dönem konaklama hizmetini Dream Of Holiday 

Arsis Gayrimenkul butik otellerin kısa süreli kiralanması organizasyonları, emlakarsaarazi satış ve yönetimi bulunmaktadır. Bu konuyla alakalı olarak Arsis Gayrimenkul sitesini kullanmaktayız.

Yandex.Metrica