Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Marmaris'in Gece Hayatı

 


Ülkemizin Bodrum, Alanya, Fethiye, Kuşadası, Didim gibi tercih edilen tatil yörelerinden bir tanesi olan ve yıllık ortalama 450 - 500 bin yerli ve yabancı turistin tatil için rotasını çevirdiği Muğla il sınırları içerisinde yer alan  Marmaris, elbette gece hayatı ile de çok ünlüdür. Akdeniz ve Ege kıyılarının gece hayatı ile en ön planda olan yerleşim yeri şüphesiz Marmaris'tir.Marmaris gece hayatı bakımından Bodrum gece hayatı, Kuşadası gece hayatı, Didim gece hayatı ve Fethiye gece hayatı gibi Dünya'ya ün salmıştır.Sayısız gece klüpleri, pub, kareoke barların bulunduğu Marmaris barlar sokağı'nda her türlü müziği bulmanız mümkündür.Özellikle Marmaris merkezde bulunan barlar ön plandadır.Belki de Ege bölgesinin en hareketli eğlence anlayışına sahip olan Marmaris gece hayatında  Dünyaca ünlü sanatçılar ve  Dj'ler sahne almaktadır.Her türlü aktivetinin bulunduğu Marmaris gece hayatını iki bölümde ele alabiliriz.Şüphesiz Marmaris'in en hareketli bölgesi Marmaris  Barlar sokağı'dır.Diğer bir bölüm ise daha çok Otel misafirlerinin tercih ettiği Uzunyalı bölgesi.Marmaris'in gece hayatı oldukça aksiyonlu geçmektedir.Gecenin ilerleyen saatlarinde toplu taşıma araçları çalışmadığından konaklama merkezinize taksi ile dönmeniz gerekecektir. Marmaris'te toplu ulaşım gece 01.00 de son bulmaktadır.Popüler gece yaşamının olduğu Marmaris gece hayatı için tavsiye edeceğimiz eğlence mekanlarından sizin için seçtiklerimiz;

 

Marmaris'in Eğlence MekanlarıDoğal güzellikleri ve bir birinden güzel gezilecek yerleri dışında hareketli gece hayatı ile de tatilcilerin gözdesi olan Marmaris'in eğlence mekanlarını sizler için derledik, hareketli gece hayatı ile ön plana çıkan Marmaris gece klüpleri arasında sizlerde favori olarak gördüğünüz Marmaris barlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Areena Club 


Şüphesiz Marmaris gece hayatı denilince ilk akla gelen mekanı olan Areena Club'tür. 2000 kişilik kapasitesi  ve sınırsız eğlence anlayışıyla bir birinden çılgın dansçıları ve köpük partileri ile son yıllarda Marmaris'e damgasını vurmuştur. Türkiye'nin en iyi ses ve ışıklandırma sistemine sahip olan Club Areena; Avrupa barlarına nazaranda çok kaliteli bir mekandır.Club Areena'da eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir.Daha çok Türk ve Rus tatilcilerin tercih ettiği Club Areena, Marmaris'in en ünlü mekanlarının başını çekmektedir.

Carzy Daisy 


Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenip dans edebileceğiniz diğer bir kaliteli mekan Crazy Daisy'dir.1300 kişi kapasitesi ve kaliteli içecekleri ile Marmaris gece hayatında ön planda olan bir mekandır. Marmaris sınırları içerisinde yetenekli Dj'leri ve vermiş olduğu müzik ziyafeti ile Marmaris'in gecelerinde çok popüler mekanlardan bir taneside Carzy Daisy'dir.

Club Joy 


Hollanda ağırlıklı ve daha çok yabancı Turistlerin tercih ettikleri bu mekanımız köpük partileri ve değişik müzik anlayışı ile ön plana çıkan mekanlardandır.Marmaris gece hayatının aranan mekanlarından bir diğeridir Club Joy.

Back Street Garden


Marmaris gece hayatında  Diğer mekanlara kıyasla biraz daha ekonomik olan bu gece kulübümüz daha çok yerli misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir.Back Sreet Garden, ışıklandırma sistemi ile Marmaris Barları arasında güzel bir seçenek olacaktır.

El Divino Bar 

Marmaris gece hayatında Canlı müzik performanslarıyla tercih edilen El Divino Bar, Marina bölgesinde bulunmaktadır.Marmaris geceleri için canlı müzik tercih eden misafirlerimize önerebileceğimiz güzel bir mekandır El Divino Bar.

Club Green House 

Marmaris barlar sokağında bulunan bu mekan sabaha kadar olan eğlence anlayışı ile güzel bir tercih olacaktır.Club Green House, Marmaris gecelerinize renk katabilecek düzeydedir.

 Marmaris Rock Bar 

Rock müzik severlerin buluştuğu güzel bir rock bar.Marmaris barları arasında değişik konsepti ile eğlenceli bir mekan.Marmaris seyahatinizde gönül rahatlığı ile rotanızı çevirebileceğiniz düzeyde olan Marmaris Rock Bar, tavsiye edebileceğimiz mekanlardan bir tanesidir.

 Faros Beach 

Daha çok yabancı ziyeretçilerin tercih etmiş olduğu Uzunyalı bölgesinin güzel bir mekanı.Faros Beach; Marmaris Tatilinize renk katabilecek güzel bir mekandır.

 

Ayrıca güzel Türkiye'mizin gece hayatı konusunda en popüler bölgelerinden olan Alanya geceleri hayatına burdan göz atabilirsiniz..!

Arsiat Turizm Tic. A.Ş. Kalenet