Kuşadası Gece Hayatı

Kuşadası Gece Hayatı

Kuşadası'nda Gece Hayatı

 


Masmavi deniziyle, renkli Kuşadası geceleri ile Bodrum, Fethiye, Alanya, Marmaris gibi tatil için trend oluşturan bir turizm cennetlerimizden bir tanesidir KuşadasıAydın'ın Didim ile beraber en çok ziyaretçi ağırlayan turizm bölgesi olan Kuşadası,Dünyaca ünlü cruise gemilerinin yanaştığı Türkiye'nin en büyük limanlarından bir tanesi olan Kuşadası Limanı'nada ev sahipliği yaptığından ve İzmir halkınında haftasonları tercihini Kuşadası'ndan yana kullandığından yaz aylarında Kuşadası Nüfusu, yüzbinleri geçmektedir.Tatil için Kuşadası'nı tercih eden ziyaretçiler fazla oluduğundan Kuşadası geceleride, yaz-kış fark etmeksizin yılın her döneminde canlılığını korumaktadır. Didim gece hayatı, Alanya gece hayatıBodrum gece hayatı ve Marmaris geceleri gibi Yerli ve yabancı turistlerce oldukça ilgi gören Kuşadası geceleri'de, sıra dışı mekanlarıyla göz dolduruyor. Kuşadası tarihi yerleri, eşsiz doğası ve konumsal faktörü ile dünyanın sayılı tatil noktaları arasına girme amacıyla, her geçen yıl biraz daha vizyonunu geliştirmektedir.Kuşadası gece hayatı iki bölümden oluşmaktadır.Daha çok yabancı turistlerin akın ettiği Kuşadası barlar sokağı ve Türk tatilcilerin uğrak noktası olan Kaleiçi barlar sokağı'ndan oluşmaktadır. Özellikle Irish Pubların meşhur olduğu Kuşadası tatilinizde gidebileceğiniz nefes kesici Kuşadası eğlence mekanlarını sizler için derledik.

 

Kuşadası Barlar Sokağı

 

Özellikle İrlandalı tatilcilerin akın ettiği ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlence anlayışı ile sıra sıra dizilmiş olan Irish barların bulunduğu nefes kesen Kuşadası barlarından bazıları;


Jimmy's Irish Bar

Kuşadası barlar sokağında bulunan ve özellikle İrlandalıların en cok rağbet ettikleri eğlencenin sabaha kadar sürdüğü güzel bir İris Pub & Bar.

Orange Bar 

Sizde Kuşadası seyahatinizde bir Hollanda gecesi yaşamak istiyorsanız; Orange Bar mutlaka uğramanız gereken bir Kuşadası mekanı.

Kuşadası Club   

Kuşadası barlar sokağının göbeğinde bulunan ve Tam manasıyla, ‘çılgınca’ eğlencenin olduğu bir mekandır Kuşadası Club. Kendini müziğin ritmine bırakıp, gece boyunca dans etmek isteyenlerin durak noktası.Kuşadası tatilinize renk katacaktır.

Paddy's Irish Bar 

Kuşadası barlar sokağında bulunan ve Kuşadası barlar sokağı'nın belkide en uzun süre hizmet veren nehizh mekanlarından bir tanesi.Kuşadası gece hayatı için tavsiye edebileceğimiz bir makan.

Log Cabin Irish Pub

Kuşadası barlar sokağının giriş bölümünde bulunan ve İrlandalı misafirlerimizin akın ettiği güzel bir gece klubü. Log Cabin Irish Pub, Kuşadası gecelerinin seçkin mekanlarındandır.

 


Kuşadası Kaleiçi Barlar Sokağı

 

Daha çok Türk tatilcilerin tercih ettiği ve içerisinde yüzlerce mekanı barındıran Kuşadası'nın en büyük alanına sahip mekanlarını içinde bulunduran Kaleiçi Barlar sokağı'nda Gece hayatına dair herşeyi bulabilirsiniz.İçerisinde Canlı müzik, diskoların bulunduğu sıra sıra mekanlara ev sahipliği yapan Kuşadası Kaleiçi barlar sokağı'nda Türkü barlar ve Publarada ulaşabilirsiniz.


Heaven Bar Kuşadası  

Kuşadası’nın herkesçe bilinen en ünlü mekanlarından bir tanesi. Tercihinizi canlı müzikten yana kulanmanın yanı sıra Dünyaca ünlü Dj’lerin sahne aldığı ve eğlencenin ilerleyen saatlerde doruk noktasına çıktığı mekan, Kuşadası gece hayatına damgasını vuruyor.

Hayal Kahvesi Kuşadası

Türkiye'nin seçkin mekanlarından bir tanesi olan Hayal Kahvesi, Kuşadası'nda da siz tatilcilere hizmet vermektedir.Kuşadası geceleri için güzel bir seçenek.

Lucca Bar   

Geçen yılın yaz döneminde hizmete açılan mekan, sıra dışı konseptiyle büyük bir müşteri kitlesini toplamayı başardı. Oldukça başarılı müzik sistemleri, koktelleri ve standartların üstüne çıkan eğlence anlayışıyla adından sıkça söz ettiren Lucca Bar'ı ziyaret etmenizi öneririz.

Ex Club  

Kuşadası Kaleiçi Barlar Sokağı'nda bulunan ve Kuşadası Gece hayatına ışık tutan eğlence merkezi, yılın her döneminde tıklım tıklım doluluğu ile oldukça ilgi görüyor. Servis kalitesi ve ikramlarıyla kalitesini gösteren mekan, müşterilerine özenli bir hizmet sunmakta.

Nicci Port  

Kuşadası sahilinde inci gibi parlayan mekan; müşterilerinden uzun yıllardır tam not almaya devam ediyor. Hareketli dansçılarıyla, canlı müzikleriyle ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere renkli bir gece vaad eden Nicci Port'u tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Sur Cafe Bar  

Kaliteli canlı müzik dinleyip, ışıl ışıl parlayan bir mekan tercih edecek olursanız, Sur Cafe Bar sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Bar 19

Kuşadası marina karşısında bulunan mekan Kuşadası Hayal Kahvesi ile kıyasıya kapışmaktadır.Bar 19 çıkan grupları ile fark yaratmaktadır.

Harem Clup

Kuşadası gece hayatında önemli ve nezih bir mekan olan Harem Club, Kaleiçi barlar sokağında bulunmaktadır.

 


Kuşadası Beach Clubleri

 


Kuşadası Gece hayatı için tercih edebileceğiniz bu mekanların dışında birbirinden ünlü çok sayıda Beach Club'te bulmanız mümkün.Bunlardan Bazıları;

Jade Beach Club  

Tercihiniz beach tarzı bir mekan da eğlenmekse, mutlaka görmeniz gereken şık konsepti ve açık hava da sunduğu üst düzey eğlence anlayışıyla oldukça ilginizi çekecek bir mekan Jade Beach Club.

Tren Beach Club

Kuşadasının denize sıfır nezih mekanlarından bir tanesi olan Tren Beach Club; Kuşadası gece hayatında önemli bir yerde bulunmaktadır.

 

Ayrıca güzel ülkemizin gece hayatı konusunda en popüler bölgelerinden olan Marmaris gece hayatına burdan göz atabilirsiniz..!

Arsiat Turizm Tic. A.Ş. Kalenet